MENU
klinika
Përplasja e trenave në Greqi

Familjarët në ankth për fatin e fëmijëve të tyre

Athina në kaos!

“Digjet” Greqia, ‘shpërthejnë’ protestat pas tragjedisë me 57 të vdekur

Teksa grupet e shpëtimit vijojnë të kërkojnë mes rrëënojave të trenit ku u vranë dhjetra...

Zbardhet biseda e shefit të stacionit

Thellohet tragjedia! Gabimi që shkaktoi aksidentin në Greqi

Nuk ka fund tragjedia në Tempe, ku u përplasën dy trenat, me ekipet e shpëtimit...

47 trupa të dërguar në morg

Aksidenti hekurudhor, rinisin kërkimet për viktima të tjera

Rifilluan sërish kërkimet për viktimat në vagonët e djegur të Interciti 62, ku humbën jetën...

Pjesa më e madhe janë të moshës 20-30 vjeç

Tragjedia në Greqi/ Shkon në 44 numri të viktimave

Ka shkuar në 44 numri i të vdekurve nga aksidenti i trenit në Tempi, sipas...

Thirrja e nënës: Ku është vajza ime?

VIDEO/ Tragjedia e trenave në Greqi, pamje rrëqethëse nga spitali i Larisës

Pamje rrëqethëse janë shkrepur jashtë spitalit të Përgjithshëm të Larisës, ku mbërrijnë familjarët e pasagjerëve...

40 persona kanë ndërruar jetë

Aksidenti hekurudhor në Greqi, Ministria e Jashtme: 5 shqiptarë janë në spital

5 shqiptarë kanë mbetur të plagosur nga aksideti që u shënua në Tempe, ku u...

"Garantoj se do zbulojmë shkaqet e tragjedisë"

Mitsotakis mbërrin në Larisa ku ndodhi përplasja e 2 trenave

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka mbërritur në vendin ku ndodhi tragjedia në Larisa të Greqisë....

Përplasja e dy trenave në Greqi

Mitsotakis shpall tre ditë zie kombëtare

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka shpallur tre ditë zie kombëtare për 36 viktimat e aksidentit...

Ministria e Jashtme: Nuk ka informacion...

Tragjedia në Greqi/ A ka shqiptarë mes viktimave?

–Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme deklaron se deri më tani nuk ka shqiptarë...

Treni me pasagjerë u fut në shinat e gabuara!

Si ndodhi tragjedia në Greqi, pse treni ndërroi rrugë…

Mediat greke kanë zbardhur itinerarin e aksidentit tragjik që ka ndodhur pak para mesnate në...

85 të plagosur

Tragjedi në Greqi! Përplasen dy trena gjatë natës, 32 viktima

Të paktën 32 persona kanë vdekur dhe 85 të tjerë janë plagosur pasi dy trena...