MENU
klinika
Dërgohet në edukim të detyrueshëm

KPK pezullon kreun e Apelit të Shkodrës!

Zbardhen porositë për policët

Ardi Veliu ‘zbarkon’ në Morinë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, në orët e para të mëngjesit...

Njoftimi

Atentat 41-vjeçarit në Bulqizë, arrestohet autori

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e policisë. Ai ishte shpallur në kërkum për “Vrasje...

Detaje

Aksident në Shkodër, plagosen rëndë 2 persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Beltojë të Shkodrës. Mësohet se...

Ademi publikon letrën e plotë

“Çfarë i kërkojmë Gjykatës Kushtetuese?”

Voltana Ademi ka postuar sot kërkesën e plotë që ajo në emër të Shoqatës së...

Detajet

Aksident i rëndë në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tropojë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ka...

20 bashki për certifikim

30 Qershori kthehet sërish te Kolegji Zgjedhor

Kolegji Zgjedhor do të marrë sërish në shqyrtim procesin zgjedhor të 30 qershorit. Këtë herë...

Investimet në turizëm

Liqeni i Ulzës po tërheq turistët e po rikthen vendasit

Shumë afër me kryeqytetin, por e fshehur në mes të bukurive natyrore gjendet Ulza. Që...

"Keni afat 3 muaj"

Gjonaj vizitë “blic” në Kukës, paralajmëron “furtunë” shkarkimesh

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj paralajmëron ‘furtunë’ shkarkime në administratë. Ministrja ka bërë sot një...

Shqetësimi i pushuesve

Shëngjin/ Mungojnë hapësirat për plazhe publike

Hapësirat për plazhe publike vijojnë të jenë shqetësim në bregdetet e vendit. Në Shëngjin Prefekti...

Shkodër

Korrupsioni me bizneset, Gjykata liron 2 inspektorët

Gjykata e Shkodrës ka lënë sot të lirë 2 inspektorët e arrestuar dy ditë më...

“Transportuesi"

Trafikonin emigrantë, 2 në pranga në Shkodër

Policia e Shkodrës njofton se ka arrestuar 2 shtetas dhe 2 të tjerë janë proceduar...