MENU
klinika
Ademi publikon letrën e plotë

“Çfarë i kërkojmë Gjykatës Kushtetuese?”

Detajet

Aksident i rëndë në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tropojë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ka...

20 bashki për certifikim

30 Qershori kthehet sërish te Kolegji Zgjedhor

Kolegji Zgjedhor do të marrë sërish në shqyrtim procesin zgjedhor të 30 qershorit. Këtë herë...

Investimet në turizëm

Liqeni i Ulzës po tërheq turistët e po rikthen vendasit

Shumë afër me kryeqytetin, por e fshehur në mes të bukurive natyrore gjendet Ulza. Që...

"Keni afat 3 muaj"

Gjonaj vizitë “blic” në Kukës, paralajmëron “furtunë” shkarkimesh

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj paralajmëron ‘furtunë’ shkarkime në administratë. Ministrja ka bërë sot një...

Shqetësimi i pushuesve

Shëngjin/ Mungojnë hapësirat për plazhe publike

Hapësirat për plazhe publike vijojnë të jenë shqetësim në bregdetet e vendit. Në Shëngjin Prefekti...

Shkodër

Korrupsioni me bizneset, Gjykata liron 2 inspektorët

Gjykata e Shkodrës ka lënë sot të lirë 2 inspektorët e arrestuar dy ditë më...

“Transportuesi"

Trafikonin emigrantë, 2 në pranga në Shkodër

Policia e Shkodrës njofton se ka arrestuar 2 shtetas dhe 2 të tjerë janë proceduar...

Kaloi tre kriteret

KPK konfirmon në detyrë prokurorin Petrit Çano

KPK ka konfirmuar në detyrë drejtuesin e Prokurorisë së Krujës, Petrit Çano. Pas vlerësimit të...

Zgjedhjet në Lezhë

PD, s’e lë me kaq, padit komisionerët dhe numëruesit

Partia Demokratike ka hedhur në gjyq komisionerët dhe numëruesit e zgjedhje të 30 qershorit në...

Aksident i rëndë në Lezhë

Plagosen 5 persona, 2 në gjendje kritike

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në afërsi të urës së Matit...

"Do u vras dhe djeg shtëpinë"/

‘Çmendet’ plaku në Kukës, kërcënon familjen

Një i moshuar është arrestuar nga policia e Kukësit pasi ka kërcënuar familjen e tij...