MENU
klinika
Panucci grumbullon 25 lojtarë

Lista e Kombëtares, rikthime dhe dy risi

Merkato e Superiores

Rekord për Laçin, bën shitjen më të madhe

Mbrëmë shënoi gol dhe i dha pikë skuadrës së tij, për më tepër në transfertë...

Serie A, Java 3

Milan, sa vuajtje për tri pikët e para!

Pas humbjes ndaj Napolit, Milan ka marrë 3 pikët e para të kampionatit në frymën...

Kategoria Superiore, Java 3

Pas Kukësit, Laçi frenon edhe Skënderbeun

Mes Skënderbeut dhe Laçit, në një stadim të zbrazët për shkak të dënimit të fushës...

Merkatoja verilindore

Kukësi nuk ndalet, merr edhe një francez

Kukësi vijon merkaton dhe nuk kuptohet realisht cili është qëllimi i klubit nënkampion, që këtë...

Rekordmeni i botës në atletikë

Usain Bolt debuton si futbollist profesionist

Më në fund, pas shumë seancash stërvitore, legjenda e atletikës botërore ka zbritur në fushë...

Futbollisti i Kombëtares në Skoci

Zyrtare, Rangers konfirmon Eros Grezdën

Klubi i Rangers në Skoci konfirmon nënshkrimin e futbollistit shqiptar Eros Grezda për një kontratë...

U transferua te Brondby

Prezantimi special i lojtarit të Kosovës…

Përfaqësuesja kosovare e futbollit është rritur shumë dhe lojtarët kanë filluar të kalojnë në ekipe...

Mesazhi i ish-kapitenit

Cana flet si tifoz: Mbështeteni Kombëtaren!

Kombëtarja shqiptare ka një ndeshje shumë delikate më 7 shtator në “Elbasan Arena” përballë Izraelit...

Shorti për sezonin 2018-2019

Përcaktohen grupet e Europa League

Pas Champions League, sot është hedhur po në Montecarlo shorti i fazës me grupe të...

Kombëtarja U-21

Bushi shpall listën e Shpresës ndaj Spanjës

Trajneri i ekipit kombëtar U-21, Alban Bushi shpalli sot përpara mediave edhe listat përkatese për...

Shqipëri-Skoci, më 4 shtator

Grima shpall listën e Kombëtares së femrave

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit për femrat, Armir Grima, ka dalë sot në një...