MENU
klinika
Rregullat në Premier League

Mustafi mund të pezullohet nga “shqiponja”

Premier League, java 4

Mustafi feston golin me shqiponjë, fiton Arsenal

Granit Xhaka nga goditja këndore, top në zonë, dhe Shkodrani Mustafi shënon me kokë. 0-1...

La Liga, java 3

Real Madrid kthehet në “makineri” golash

Real Madrid bën tris në startin e sezonit, teksa ka mposhtur bindshëm me rezultatin 4-1...

Seria A, java 3

Ronaldo nuk zhbllokohet, por Juve fiton

Kampionët në fuqi të Juventus kanë fituar ndeshjen e javës së tretë 2-1 në “Ennio...

Kategoria Superiore, Java 3

Mjafton Asani, Partizani kalon Kastriotin

Një gol i Asanit në minutën e 13-të i ka dhuruar Partizanit fitoren e dytë...

Bundesliga, java 2

Bayern Munchen kalon me lehtësi Stuttgart

Bayern Munchen, ashtu siç pritej, ka marrë fitoren e radhës në kampionatin gjerman. Lojtarët e...

Serie A, Java 3

Inter bind, gjen fitoren e parë në sezonin e ri

Radja Nainggolan ka bërë një debutim ëndrrash me fanellën e Inter-it. Mesfushori belg ka qenë...

Kategoria Superiore, java 3

Flamurtarit i mjafton 1 gol edhe në Gjirokastër

Flamurtari vijon marshimin e tij duke marrë maksimumin dhe në fushën e Luftëtarit, pas fitores...

Supergol nga goditja e dënimit

Sulmuesi kosovar i jep fitoren Werder Bremen

Nuk shënon shpesh tek ekipi në Bundesligë, por kur e bën, goli i tij është...

Premier League, java 4

Chelsea vuan, por në krye me pikë të plota

Pas Liverpool, edhe Chelsea ka vijuar me fitore, e katërta radhazi në Premier League. Blutë...

Ylli i Tottenham

Triumfon në Azi, Son shmang ushtrinë në Kore

Për të është folur shumë kohët e fundit, por vjen triumfi dhe Son-Heug-min i Tottenham...

Premier League, java 4

Liverpool, “poker” fitoresh në startin e sezonit

Tashmë nuk ka dyshime, Liverpool ka hedhur kandidaturën për t’u shpallur kampion në Premier League...