MENU
klinika
Ligue 1, java 6

PSG përmbys, asnjë ndalesë në 6 javë

Premier League, java 6

Vjen ndalesa e parë e Chelsea në kampionat

Pas pesë fitoreve radhazi, ka ardhur ndalesa e parë në kampionat për Chelsea dhe trajnerin...

Moto GP, Aragon

Marquez fiton në shtëpi, titulli formalitet

Kur mbeten edhe pesë gara nga fundi i kampionatit të Moto GP, titulli tashmë është...

Serie A, java 5

Napoli bind në Torino, presion rivalëve

Napoli ka vërtetuar se humbja ndaj Sampdorias në javën e tretë në shifrat 3-0 ishte...

“Tradhton” dy ekipet shqiptare

As Kosovën, as Shqipërinë, por…Kroacinë!

Dy federatat përkatëse, si ajo e Kosovës, ashtu edhe Shqipërisë, kanë si synim të afrojnë...

Ish-sulmuesi i Kombëtares

“Hileqari” Gashi shënon supergol në MLS

Ish-sulmuesi i Kombëtares, Shkëlzen Gashi ka shënuar një gol të bukur në kampionatin amerikan, edhe...

Dueli me rusin Povetkin

Joshua i pathyeshëm, rikonfirmohet kampion

Pavarësisht rezistencës së boksierit rus, kampioni britanik Anthony Joshua konfirmohet kampion i botës në peshën...

La Liga, java 5

Mjafton Asensio, Real Madrid merr kreun

Ka mjaftuar një gol i Asensios në pjesën e parë dhe Real Madrid ka fituar...

Serie A, java 5

Ky Inter të bën me “zemër”, fiton në limit

Pas përmbysjes spektakolare në Champions League ndaj Tottenham, Inter ka marrë një tjetër fitore të...

Kategoria Superiore, java 5

Tirana frenon Skënderbeun në Korçë

Pas fitores në Vlorë ndaj Flamurtarit, Skënderbeu është ndalur brenda në shtëpi ndaj Tiranës, në...

Bundesliga, java 4

Bayern Munchen nuk ndalet, fundos Schalken

Bayern Munchen nuk njeh rivalë në Bundesligë dhe nuk dihet se cila skuadër do ta...

Turi Çiklistik

Vllaznia e të rinjve nuk njeh rivalë në çiklizëm

Dy çiklistët e Vllaznisë, Bruno Kola dhe Astrit Kronaj, kanë treguar edhe njëherë tjetër se...

REKLAMA