MENU
klinika
Çfarë panë kamerat e sigurisë?

Kush e dogji makinën e Dritan Lelit?

Dyshohet e qëllimshme

Digjet makina e kryebashkiakut të Vlorës

Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të...

Zbulohet kush do jetë drejtori i ri

Kolapsi me dorëheqjet, ja ç’po ndodh sot në Kadastrën e Vlorës

Kadastra e Vlorës është zhytur në kolaps, teksa janë dorëhequr brenda një muaji tre drejtorë....

Ministria e Bujqësisë asnjë masë

Fermerët e Fierit hedhin prodhimet në lumë

Fermerët e Fierit janë detyruar sot të hedhin prodhimet e tyre në lumë. Shkak për...

Furtunë në Vlorë

Dorëhiqen drejtuesit e rinj të Hipotekës

Sërish dorëheqja ne Hipotekën e qytetit të Vlorës. Drejtuesit e rinj janë larguar nga posti,...

Zbardhet identiteti

Tronditet Vlora/ Qëllohet për vdekje me levë në kokë një person

-Një person është vrarë pasditen e sotme në qytetin bregdetar në zonën e Plazhit të...

Rritet numri i shpendëve

Moratoriumi i gjuetisë/ Në Nartë, pelikani më i rrallë në botë

Vendosja e moratoriumit për ndalimin e gjuetisë, sjell në vendin tonë një nga shpendët më...

Foto

E rrallë/ Breshka e veçantë shfaqet në bregdetin e Vlorës

Një breshkë uji është gjetur e ngordhur mëngjesin e sotëm në zonën e plazhit të...

Detaje

E rëndë në Fier, gjendet i pajetë trupi i një 35-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mesditë në afërsi të Fierit. Trupi i pajetë...

Leli: S'ka tolerime për askënd

‘Lungomare’/ Fadromat gati për rrafshime të ndërtimeve

Pas përplasjeve të shënuara në Radhimë ku banorët kundërshtonin aksionin e IKMT, kreu i bashkisë...

Ja si parashikohet fundjava

Rrezik përmbytje në Jug, sinoptikanët nxjerrin hartën

Meteoalb njofton se pas mesnatës së të enjtes, pritet përmirësim i motit në Veri dhe...

Njoftimi i rëndësishëm

Trageti Vlorë-Brindisi nuk do të udhëtojë 5 ditë

Një njoftim i rëndësishëm vjen nga porti i Durrësit. Bëhet me dije se trageti i...