MENU
klinika
Ishte nisur nga Serbia

Publikohen fjalët e fundit të pilotit të avionit që u rrëzua në Greqi

Tragjedia ajrore me avionin ukrainas që u rrëzua në Greqi

Gjenden trupat e pajetë të 8 anëtarëve të ekuipazhit

Autoritetet greke gjetën mbrëmjen e djeshme trupat e pajetë të tetë anëtarëve të ekuipazhit të...

Turizëm për të gjithë

Greqia iu jep para qytetarëve për të bërë pushime

Qeveria greke ka nisur aplikimin e një programi të ri për të ndihmuar qytetarët e...

Tetë anëtarët e ekuipazhit humbën jetën

Çfarë po transportonte avioni që shpërtheu në flakë

Avioni ukrainas i mallrave, që u rrëzua të shtunën vonë në Greqi, po transportonte 11.5...

Alarm në Greqi

Rrëzohet avioni ushtarak me 12 tonë lëndë të rrezikshme

Në afërsi të fshatit Paleochori në komunën e Pangait, avioni Antonov 12 i kompanisë ukrainase...

Dyshohet për larje hesapesh për trafik droge

Të shtëna me armë në Athinë, shqiptari përfundon në spital

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Athinë mbrëmjen e së premtes, 15 korrik....

3 të tjerë plagosen rëndë

Tragjedi në Greqi, vdesin në aksident vëllezërit shqiptarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Greqi. Dy vëllezër me origjinë...

Ja ku ishte epiqendra

Regjistrohen lëkundje tërmeti në Greqi

Një tërmet me magnitudë 3.8 të shkallës Rihter është regjistruar në Korinth të Greqisë. Lëkundjet...

“Eja aty ku e lamë dhe do ta tregoj”

Mesazhet që shkëmbyen dy shqiptarët që u vranë në mes të Athinës

Mediat greke kanë zbardhur mesazhet që kanë shkëmbyer dy shqiptarët, Andon Tefi dhe Armando Lamaj,...

“Rama duket se këtë herë nuk po luan blofin”

Mediat greke në alarm për lejimin e kanabisit mjekësor

Mediat greke kanë ngritur alarmin lidhur me projektligjin për miratimin e përdorimit të hashashit për...

Transmetohet nga pickimi i mushkonjave

Virusi i Nilit, shënohet rasti i parë në Greqi

Shënohet në Greqi rasti i parë i infektimit me virusin e Nilit Perëndimor, virus i...

Ishte duke punuar në restorant

Persona të maskuar sulmojnë me thikë shqiptarin në Selanik

Dy persona të maskuar kanë sulmuar me thikë një shqiptar në Selanik. Sipas medieve greke 44-vjeçari me...