MENU
klinika
Anëtarësimi në BE

Hahn i ndez ‘dritën e gjelbër’ M. Veriut

Përkeqësohet situata

Fruthi “pushton” sërish Maqedoninë e Veriut

100 raste të reja të fruthit janë regjistruar për pothuajse një muaj e gjysmë në...

Maqedonia e Veriut

Test droge për të gjithë deputetët e Kuvendit

Deputetët e përjashtuar të VMRO DPMNE-së përmes grupit të tyre parlamentar kërkojnë testimin e deputetëve...

"Krenari për vendin"

Zaev në Ecolog International: Kompania, shembull suksesi!

Kryetari i Bordit Këshillëdhënës të “Ecolog International”, Lazim Destani, priti për vizitë kryeministrin e Republikës...

Çfarë po planifikon?

Presidenti i M. Veriore sfidon paraardhësin

“Do i nënshkruaj menjëherë ligjet e kthyera nga ish-presidenti”, kështu është shprehur i vendosur presidenti...

Porosia e tij

Pendarovski zyrtarisht President

Stevo Pendarovski është betuar sot në orën 13:45, në një ceremoni zyrtare në të cilën...

Intervista

Pendarovski për Kosovën: Idetë për kufijtë çojnë drejt konflikteve

Presidenti i sapozgjedhur i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski deklaroi se ndjen kënaqësi...

Çfarë kërkon ambasadori i Kosovës?

“Serbia po provokon luftë, rrezik për Ballkanin dhe botën”

Ambasadori i Kosovës, në Maqedoninë Veriore, Gjergj Dedaj pretendon se Serbia është rrezik për paqen...

Publikohet fotoja

Zaev darkë Iftari me Ramën, kush është personi që i ftoi?

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev ka postuar një foto ku duket ai së bashku me...

Maqedonia e Veriut

SHBA-ja uron Pendarovskin për fitoren në zgjedhje

Shtetet e Bashkuara e uruan Stevo Pendarovskin për fitoren në zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e...

Përulet para shtatores së Nënë Terezës

Papa Françesku mbërrin në Shkup (VIDEO)

Papa Françesku ka mbërritur këtë mëngjes në Shkup, në kuadër të vizitës historike që ishte...

Dalja e parë

Stevo Pendarovski, shahisti që fiton ‘trofeun’ e Presidencës

Ka përfunduar dhe procesi i numërimit të votave pas raundit të dytë të zgjedhjeve presidenciale...