MENU
klinika
Deklarata e plotë

Shkupi po organizon sulme ndaj Vuçiç? Flet ministri serb

Detajet

Kandidati për president në Maqedoni, Ahmeti takon Zaevin

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti dhe ai i LSDM-së Zoran Zaev mbajnë sot një takim...

Mënyrat si u largua nga Maqedonia

Si u arratis?/ Flet Gruevski: Maqedoninë e presin probleme…

Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut Nikola Gruevski ka folur për herë të parë. Në një...

Identiteti

Aksidenti tragjik në Shkup, zbulohet emri i shqiptarit

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti tragjik në Maqedoninë e Veriut. Në këtë aksident...

Detajet

Sulmet terroriste/ Arrestohen 20 persona në Maqedoni

Policia Maqedonase ka arrestuar rreth 20 persona, në disa qytete të Maqedonisë së veriut, dyshuar...

Deklarata e plotë

Ndryshim kufijsh në Maqedoninë e Veriut? Zaev i prerë

Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev në një intervistë me Deutsche Welle komentoi debatin për ndryshim kufijsh...

"ISIS do sulmojë qytetarët"

Rreziku/ Ambasada e SHBA apel pas parandalimit të sulmit

Menjëherë pas komunikatës së MPB-së se struktura radikale të ISIS-it kanë planifikuar sulme terroriste në...

Emri+Foto

Aksidenti në Shkup, mes 14 viktimave edhe djali i deputetit

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti tragjik në Shkup. Mësohet se mes 14 viktimave...

Njoftimi i Zaev

14 viktima, Maqedonia e Veriut shpall 2 ditë zie

Numri i viktimave në aksidentin tragjik në autostradën Shkup-Tetovë ka shkuar në 14. Bilanci i...

Detaje të frikshme

Aksidenti tragjik në Shkup/ Ulërimat e nënës: Ku je biri im!

Një aksident tragjik ka tronditur gjatë ditës së djeshme Maqedoninë, ku mbetën të vdekur 14...

Detajet

Aksident tragjik në Tetovë/ Shkon në 10 numri i viktimave

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Maqedoni, ku një autobus ka humbur kontrollin...

Detajet

Ngrihet zyrtarisht në Shkup flamuri i NATO-s

Ditën e sotme në orën 11:00 është ngritur zyrtarisht gjatë një ceremonie solemne flamuri i...