MENU
klinika
Legjenda e atletikës

Usain Bolt e tepron me kërkesën financiare

AEK-Bayern Munchen

Dy talente shqiptarë, gola në Champions

Dy talente shqiptarë kanë shënuar në ndeshjet e sotme të të UEFA Youth League, ose...

Pamje fantastike

Projekti i rikonstruksionit të “Camp Nou”

Pas idesë së rikonstruksionit të stadiumit të Real Madrid, “Santiago Bernabeo”, edhe gjigantët e La...

Kuqezinjtë U-17

Tjetër humbje turpëruese për Kombëtaren

Pas kapitullimit të Kombëtares U-19, por edhe të Shqipërisë U-17 për femra (dje pësuan 14...

Miqësorja

Nis shitja e biletave për Shqipëri-Uells

Federata Shqiptare e Futbollit njofton për të gjithë tifozët, se ka nisur shitja e biletave...

Yjet e sportit

Ora 2 mln e CR7 dhe shtëpia 80 mln € e Floyd

Në mediet botërore, përvec shumë lajmeve të tjera për sportin, kanë spikatur edhe detaje nga...

Dëmtimi

Fotot e Leo Messit me krah të fashuar

Ylli i Barcelonës u dëmtua në ndeshjen e fundit ndaj Sevilla-s, menjëherë pas golit të...

UFC

McGregor thyen heshtjen: Khabib fitoi se…

Kanë kaluar më shumë se dy javë nga përballja me Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor....

Magjia e kampionëve

Champions, sot spikat M.United-Juventus

Champions League rikthehet me ndeshjet e treta në grupe, ku natyrisht nuk mungojnë përballjet mes...

NBA

Lakers vetëm humbje, rikthehen Warriors

Erdhi me shumë bujë te Lakers, por i vetëm LeBron James nuk mund të bëjë...

Champions League

Ronaldo flet vetëm për Juven në Manchester

Nesër luhet një nga ndeshjet më të bukura të Champions League të këtij sezoni, teksa...

Kategoria Superiore, java 9

Flamurtarit i mjafton Alves, Tirana në krizë

Tiranës nuk i ka bërë “derman” as trajneri i ri në transfertën vlonjate. Flamurtarit i...

REKLAMA