MENU
klinika
Pasi vrau Dritan Haxhollin në banesën e Qatjas

Apeli i Durrësit lë në burg policin Bledar Toçi

Ja dyshimet e para të policisë

Gjendet një trup i pajetë në brigjet e Adriatikut në Durrës

Një trupi i pajetë është gjetur i mbytur në det në zonën e Durrësit. Trupi...

Atentati në Durrës

Rëndë Prokurori Ndoja dhe të plagosurit e tjerë

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja dhe Aleksandër Laho, i njohur me psedonimin “Rrumi” vijonë të...

"Jam e bekuar!"

Qatja ‘harron’ krimin që i gjakosi shtëpinë

Marsida Qatja, gruaja që u bë shkak për vrasjen e ndodhur pak javë më parë...

"Nuk i njoh atentatorët"

Rrethohet spitali i Durrësit, ruhet prokurori

Prokurori i Durrësit, Arjan Ndoj, ka mohuar të ketë parë autorët e atentatit që ndodhi...

Detaje të reja dalin në dritë

Atentati ndaj prokurorit/ Me kë drekoi Ndoja para pritës?

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e një dite më parë ku mbetën të...

Përplasja tek mbikalimi i Shkozetit

Shkëmbim me armë zjarri, qëllohet prokurori Arjan Ndoja

Prokurori Arjan Ndoj ka mbetur i plagosur në shkëmbimin e zjarrit që ndodhi sot në...

Në moshën 30-vjeçare

Aksidenti i rëndë i merr jetën këngëtarit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në në unazën...

Votim unanim

KQZ shkarkon Agim Kajmakun

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur të shkarkojë kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku Të pestë...

Aksident tragjik në Durrës

Makina përplas për vdekje një person me biçikletë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të fshatit Katulndi i...

Vrasja e biznesmenit në plazh

Kapet në Durrës vlonjati i rrezikshëm

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Policinë e Tiranës vë në pranga një person me...

SMS-të hedhin dritë mbi hetimet

Krimi në Kavajë/ Zbërthehet telefoni i Dritanit dhe Bledarit

Kanë kaluar 20 dite nga vrasja e Dritan Haxhollit në Kavajë, dhe Prokuroria vijon ende...