MENU
klinika
Liverpool 'fshin' Porton

Champions/ Tottenham kualifikohet çmendurisht

Shkëlqen portieri shqiptar

Strakosha ‘sinjal’ Reja-s/ Pret penallti ndaj Udineses

Thomas Strakosha vazhdon të shkëlqejë në Serie A. Portieri shqiptar, i dha një shtysë të...

Talenti i Ajax

Barcelona ‘e dashuruar’ pas holandezëve, siguron edhe de Ligt

Zyrtarizimi i Frenkie de Jong tek Barcelona bëri shumë bujë gjatë merkatos, sidomos pas paraqitjeve...

Play Off

NBA/ Toronto bën autokritikë, rikthehen Raptors

Toronto Raptors korrigjuan veten  pas disfatën me Orlando Magic në përplasjen e parë të serisë...

Trajneri zbulon "Shqipërinë e re"

Reja: Nuk dua të ndryshoj shumë nga De Biasi

Edy Reja në prezantimin e tij në kombëtaren, theksoi se do të punojë fort dhe...

Prezantohet tekniku italian

Zyrtare: Edy Reja ‘merr timonin’ e Kombëtares

Edy Reja është zyrtarisht trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare. Në konferencën për shtyp të...

Champions League

Ajax lë ‘me gisht në gojë’ Juven, kualifikohet Barça

Ajaxi ka bërë surprizën e madhe në Champions League, duke eleminuar Juventusin që konsiderohej një...

"The Sun"

Si do të jetë Reali i Zidane pas merkatos verore

Zinedine Zidane u rinisi aventurën tek Reali i Madridit për të rikthyer Madrilenët të dominojnë...

Ish-trajneri i Chelsea

Conte ‘tradhëton’ Interin/ Tekniku pranë ekipit gjerman

Antonio Conte është gati për të nisur një sfidë të re në karrierë ku pasi...

Video

Uefa prezanton Euro 2020 në versionin “Game of Thrones”

Euro 2020 do të jetë një nga edicionet më unike , që do të zhvillohet...

Detajet e kontratës

“Epoka Reja”/ Trajneri do të prezantohet nesër

Tani nuk ka më vend për dyshime dhe të gjithë janë bindur se Edy Reja...

Legjenda e 'Demave të Kuq'

Ish-portieri i Partizanit feston 70-vjetorin

Ish-portieri legjendar i Partizanit, Bashkim Muhedini feston sot 70-vjetorin e lindjes. Në kuadër të ditëlindjes...

REKLAMA